| iulianpuscasu a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a si pana intr-a VII-a voiam sa merg la mate-info sau info intensiv dar acum m-am gandit bine si vreau sa merg la liceul Victor Brauner din Piatra Neamt.Problema este ca nu stiu cam care ar fi mediile de admitere sau de la alt liceu de muzica.Eu sper sa intru deoarece media din clasele 5-7 e 9, 80 si cea din a8 nnuustiu exact care va fi dar cred ca in jur de 9.50.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Barmaleus a răspuns:

Cu media asta intri la orice liceu, mai ales din Piatra Neamt. Vacanta placuta!