| xIzax a întrebat:

Buna :* Sunt o fana One Direction..as vrea sa stiu.daca cumva vor concerta aici, in Romania? Cine vine cu mai multe detalii. funda love struck Mersii happy

Răspuns Câştigător
| KatPetrova a răspuns:

Din pacate deocamdata nu este anuntat nici un concert one direction la noi in tara. si eu sunt fana mai ales al lui harry! funda please?

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Dacă era vreun concert în ro de-al lor, nu crezi c-ai fi auzit de asta? Și oricum, cine ar vrea să mai și plătească să-i vadă pe păpușeii ăia cu față de gay? Bleah.

| Anonima5550121 a răspuns:

Da, vor veni in Romania! Nu se stie cand, dar e sigur ca vor sa vina, mai ales Liam deoarece este foarte pasionat de castelul Bran si alte chesti!

| MonsieurMoustache a răspuns:

Doamne Fereste!