| aliss199999 a întrebat:

HEY TPU :*! Am auzit ca vor concerta One Direction in Romania si as vrea sa merg pentru ca sunt un mare fan... eu am 14 ani... si nu stiu cum as putea face sa strang mai multi bani pentru ca biletul este intre 100 ron si 800 ron vip. ajutorrr rapid va rog :* merci mult. dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Inger0Cazut a răspuns:

Pai poti incepe prin a-ti mitui parintii-gen curat mai mult in casa-bani mai multi, si daca nu incearca sa faci un angajament-o sa ...nu stiu, fac ceva foarte important, imi pastrey curat in camera o luna, sau altceva asemanator, dar vreau sa marg la concert, iar daca primeste banii, dar nu poti sa-i retii, incearca asa-75 la suta din ei pune-i pentru 1d, si asa de fiecare data cand primesti bani, iar din restul 25 la suta poti sa-ti cumperi altceva, ca sa nu ai impresia ca nu mai ai nici un ban, si la nevoie poti apela si la bunici...

| aliss199999 explică (pentru Inger0Cazut):

Merci mult... sper sa ma ajute sfatul tau... uite si funda
:*

4 răspunsuri:
| d182 a răspuns:

Ma duc sa ma spanzur.

| AsdfghjkI32 a răspuns (pentru d182):

Vin si eu

| Dragonfly6 a răspuns (pentru AsdfghjkI32):

Hai ca va ajut si eu.