| anonim_4396 a întrebat:

Sunt o mare fana rock metal(toate tipurile)... Si as vrea sa intreb cu ce program as putea face muzica rock? Dau funda+vot!

7 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Muzica rock nu este echivalentă cu căcaturile house făcute pe calculator, al rock se muncește cu instrumente + voce, nu cu tâmpenii de programe gem music maker.

| Laura a răspuns:

Ești cretină.

| EmoLikeMe a răspuns:

Draga mea Eu nu sunt cretina. poate tu esti...happy

| Laura a răspuns (pentru EmoLikeMe):

Omule, ai numele "EmoLikeMe", pretinzi că asculți metal (îmi și imaginez care sunt formațiile tale preferate "metal") și întrebi de programe pe calculator cu care să faci muzică?! Dacă vrei să faci muzică pe calculator treci măcar la house sau alte prostii. Rock-ul se face cu instrumente reale.

| EmoLikeMe a răspuns:

Care sunt? Paii favorita ii Dead By April... Apoi am la rock cat incape : Blessthefall,Black Veil Brides(BVB),Bullet for my Valentine,Cargo,Trunda, Corn, Etc,

| EmoLikeMe a răspuns:

Care sunt? Paii favorita ii Dead By April... Apoi am la rock cat incape : Blessthefall,Black Veil Brides(BVB),Bullet for my Valentine,Cargo,Trunda, Corn, Etc.

| wforweirdo a răspuns (pentru EmoLikeMe):

E clar ce muzică asculţilaughing Şi Trunda, ce e aia, Trunda?laughing) Cornlaughing)!