| eminem100 a întrebat:

Buna tpu.Am 17 ani si de vreo cativa ani am inceput sa cant. Cand spun ca am inceput sa cant, nu ma refer ca am fost la vreun concurs sau ceva de genul. Doar simple coveruri la mine in camera. Am voce si asta mi-au spus-o mai multi insa nu stiu ce-ar trebui sa fac pentru a progresa in muzica. Unde ar trebui sa ma duc, ce-ar trebui sa caut.Nu m-as baga inca in concursuri gen vocea romaniei sau xfactor deoarece cred ca este prea devreme, poate la anul. Dar imi doresc foarte mult sa fac ceva din asta si nu stiu cum sa actionez, de unde pornesc. Multumesc.

1 răspuns:
| lera1 a răspuns:

Poti sa faci niste video cum cinti sau sa cinti la o serbare de genul. Sau chiar si la un concurs mai putin semnificativ decit vocea romaniei...
Pa pa!