| AnneMarrie0802 a întrebat:

Am auzit de la o prietena ca Andra e tiganca... E adevarat? Am cautat peste tot si n-am gasit nimic...
Ma puteti ajuta sa gasesc adevarul?

Raspunsul corect FUNDA!

PS. : Ma putei ajuta si cu o poza impreuna cu familia ei?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Vannne a răspuns:

Andra nu e tiganca! Cine ti-a zis chestia asta nu stie. Eu sunt marre fan Andra, si stiu totul despre ea, Prostia asta chiar nu am mai auzit-o.
Uite, aici gasesti muuulte poze si cu ea, si cu familia ei, numai ca trebuie cu rabdare, sa cauti: https://www.facebook.com/AndraMusic

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este tiganca.

| mona a răspuns:

Ai auzit bine, chiar ea a spus

| Kamiichu a răspuns:

Ba da, este tiganca. Nu se lauda cu asta dar nici nu spune nu, tatal ei a fost bulibasa tiganilor. happy

| laurica2001 a răspuns:

Vannne, scuze ca iti spun, dar Andra chiar e tiganca. Tatal ei e rrom, deci...winking

| AnneMarrie0802 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri. Am mai cercetat si am gasit o poza cu parintii ei pe contul ei peronal de Facebook si nu prea mi se pare ca ar putea fi tigani, iar fostul ei nume este romanesc. Parerea mea. Totusi, am sa-i dau funda Vannei, fiindca ea mi-a dat pagina Andrei de facebook (pe care o stiam) dar n-am observat pozele. Asa ca, Mersii multt Va multumesc oricum tuturor! Daca ar fi funde pentru fiecare. As da la toti... Multumes din nou pentru ajutor. Sper sa va pot ajuta si eu pe voi! Asta-i poza https://www.facebook.com/....../photo.php

| Giordani159 a răspuns:

BA DA Andra e tiganca, ai declarat raspunsul castigator degeaba.Se vede si dupa voce.Dar ea e tiganca romanizata.

| OSimplaFataCareIubesteMuzica a răspuns:

Da Andra este de etnie rroma a spus chiar ea la o emisiune mai demult nu am nicio fotografie dar daca ai unde sa gasesti o poza cu fratele sau te vei convinge!

| Deniidenysa1 a răspuns:

Nu, Andra nu este tiganca, prietena ta te-a mintit.https://www.google.ro/......ps?/search Sper ca te-am ajutat.

| SpiderMan249 a răspuns:

Andra nu este tiganca https://www.google.ro/......ps?/search ca am ajutat