| SwettyCat a întrebat:

Am auzit la Radio Kiss Fm o noua melodie cu Pitbull! Cum se numeste?

9 răspunsuri:
| SwettyCat explică:

In aceasta melodie, Pitbull mai canta impreuna cu un barbat.winking

| ℓσяєภยş a răspuns:

Pff...incearca asta : Pitbull - Fill this moment, dar explica mai clar : doar Pitbull canta melodia sau mai canta cineva cu el? Si daca da, cine? Femeie sau barbat?

| SwettyCat explică (pentru ℓσяєภยş):

Da... Canta cu un barbat si in melodie.

| ℓσяєภยş a răspuns (pentru SwettyCat):

Pitbull - Give me everything? : http://www.youtube.com/watch?v=EPo5wWmKEaI

| SwettyCat explică (pentru ℓσяєภยş):

Nu crying Nu e asta.

| SwettyCat explică (pentru ℓσяєภยş):

Nici asta... straight face Doamnee crying cum s-o numi? E o melodie foarte ritmata...galasioasa si Pitbull spune in ea, parca, ceva de genul,, Ba bababababaraaa " straight face

| ℓσяєภยş a răspuns (pentru SwettyCat):

Poate e Back in time? daca nu atunci nu mai am nici o idee

| SwettyCat explică (pentru ℓσяєภยş):

Este Flo Rida ft. Pitbull - I can't believe it. happy