| Ayris a întrebat:

Am auzit o mica parte a unei melodii si mi-a ramas in cap. Trebuie neaparat s-o gasesc! Melodia am mai ascultat-o undeva, e destul de veche, cred. e cantata la trompeta, sau in fine cava asemanator ei, o melodie de dragoste, trista si nu-mi amintesc decat un vers, si nici asta nu stiu sigur daca e corect" I dreamed...last night...that you will go forever" E vocea unui baiat(pana in 40 de ani), nu groasa si calma.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e de la the smiths

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau could i have this kiss forever

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca e de la trupa the smiths si versurile sunt putin schimbate

| Ayris explică (pentru anonim_4396):

Poti da si cateva nume de melodii...ca ascult de ceva vreme si nu gasesc melodia

| Ayris explică (pentru Ayris):

Mi-am amintit ca melodia asta e ring-tone pentru un anume Galaxy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ayris):

Pai scrie pe google ce stii despe ea si iti da