| DangerGhost a întrebat:

TPU! Am nevoie de ajutor. Imi place un cantec si nu stiu nici cantaretul nici melodia. Stiu niste cuvinte: fugi cand trebuie sa stai si stai cand trebuie sa fugi(versurile erau in engleza, iar cantaretul era englez, scotian, irlandez). Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Twix4Ever a răspuns:

Jamie Woon-Shoulda big grin
Cred ca asta este! happy Sper ca te-am ajutat!:*

3 răspunsuri:
| FataOreo a răspuns:

Pai spune exact cum sunau in engleza!

| DangerGhost explică (pentru FataOreo):

Cuvintele in engleza erau asa: You run when you gotta stay and you stay when you gotta run. Cred...

| FataOreo a răspuns (pentru DangerGhost):

Pff... Am cautat pe Google, dar nu am gasit nimic... Imi pare rau :O3