| マリア a întrebat:

Am nevoie de ajutor... Stie cineva cum asi putea sa-mi dau drumul la voce? Am voce de soprana, merg si la lectii de canto, dar nu reusesc nici cum sa-mi dau drumul la voce ( ma refer la notele inalte ).
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Depinde cati ani ai,poate ai vocea in formare.
Nu exista nu pot,ori ai voce ori nu ai, tot secretul este sa nu ai vocea in formare.
Mai asteapta, oricum probabil o sa iti zica tutorele ce si cum trebuie sa faci.

1 răspuns:
| KeepCalmAndBeYou a răspuns:

Pai iata un secret deschide gura si lasa muzica sa parcurga drumul spre libertate. Si gandeste-te mereu ca vei reusi:*... FUnDa?happy