| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor!big grin trebuie sa alcatuiesc, alaturi de colegii mei playlistul cu muzica pentru banchet.ne-am gandit ca ar fi buna si niste muzica putin mai romantica, dar in limba romana.sa putem dansa cate 2. Dar nu avem idei... sper sa ne puteti ajutalove struck.Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| IngridTomlinson a răspuns:

Striu eu o melodie: ramona hungau pentru tine:d
funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mikeila.banchetul a fost aseara, deci melodia propusa nu a fost in playlist. oricum, promit ca o voi asculta!