| 女時日水한국어 a întrebat:

Deci,voi astia rapp-eri,dubbstep-eri [...]care ascultati muzica specifica,am nevoie de cateva cantece pentru. a gasi o melodie, era intr-o limba mai ciudata [jamaica gen] stiu doar ca la inceput se dansa cu mainile in sus stanga, sus dreapta si dupa cu mainile sus...tin sa va mentionez ca nu se dansa asa obligatoriu..eu doar v-am spus in caz ca ma puteti ajuta. Multumesc Anticipat! Funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O melodie rap, pe dubstep, in jamaicana, care se danseaza cu mainile pe sus...

| KRIIIX a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=r1PbffNcbCo - Te ajuta cu ceva prietene? ( :

| Lion61222 a răspuns:

Psy-Gangnam Style

| MeAlex a răspuns (pentru Lion61222):

Nici macar nu-i jamaicana laughing