| Marius_4665 a întrebat:

Am si eu o intrebare si nevoie de putin ajutor happy.In comuna mea sunt multi bikeeri si tot ne-am gandit cum am putea dobandi un loc al nostru unde sa ne putem face de cap si sa nu fim clacsonati de toti. Crede-ti ca s-ar putea face o petitie care sa ajunga la primar? Daca da, ce trebuie sa contina aceasta? Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Se poate, faceti o cerere si o lista de semnaturi, fiecare cu numele si semnatura.

| Marius_4665 explică (pentru mont):

Dar primarul o sa ia in seama niste bike-eri de 17 ani? laughing