| adda004 a întrebat:

am o mare problema.sad azi trebuie sa dau o proba la scoala de cantat la chitara dartrebuie sa cant si din voce. si uite ca azi dimineata cand m-am trezit am vrut sa repet si am observat ca sunt asa de ragusita incat voca mea semana ca a unui callaughing ce sa fac pentru a scapa de raguseala asta? multumesc anticipat! funda

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! daca nu e prea grav, incearca un ceai de musetel caldut cu miere de albine... daca nu da randament iti vei cere scuze si vei da alta data proba.
O buna si mult succes!

| adda004 explică (pentru caramela):

Multumesc pentru sugestie:*

2 răspunsuri:
| tocoal a răspuns:

Bea chestii calde.