| DeeDeeTa a întrebat:

am o prietena care nu are voce, dar vrea sa devina cantareata nu i-am spus ca nu are voce sa nu se supere...ar putea devenii cantareata si daca da cum? multumesc

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Da, are sanse.N-ai vazut cati "cantareti" au succes fara sa aiba voce? (cum ar fi Inna)

| Wøodenpints a răspuns:

Să ia sfaturi de la inna şi alte mimoze asemeni ei.
Suntem în 2012, la ce-i mai trebuie voce dacă vrea să devină cântăreaţă?
Măcar ţâţe are? Să compenseze partea pornografică din clipuri, dacă la muzică nu se pricepe. Va scoate un hit.

| zDenYz a răspuns:

Buna mai bine ai spui ca nu are voce dar daca insista asa de mult spune-i sa mearga sa incerce cu un profesor(numai asa cred ca ar putea) si daca tie prietena buna nu are de ce sa se supere findca ai spui adevarul.Bafta sper ca te-am ajutat. Funda pls

| Kremlin a răspuns:

Păi dacă nu are voce cum naiba să devină cântăreaţă?