| тøхх a întrebat:

Funda! O prietena vrea sa ajunga cantareata si nu stie cum. Deci, cum poti ajunge cantareata? [ EA ARE O VOCE SUPER ]

4 răspunsuri:
| madaa a răspuns:

Si eucand sunt din Arad si merg la scoala populara sau mai este un loc palatul copiilor sigur vei gasi

| DaRiUsMaN13 a răspuns:

Ori fa-ti film si pune-l pe youtube si dai de veste pe tot internetul poate vede cineva ori du-te la Romanii au talent ori daca ai preteni si timp da un concert te descurci te duci gasesti un loc si faci decorezi locul pui si tu scaune un loc pentru cantat cumperi niste instrumente muzicale bla bla bla sper ca te-am ajutat pa pa!

| sel_4591 a răspuns:

Buna, prietena ta sa se inregistre sa se puna pe youtube multe vedete au ajuns vedete datorita unui videoclip pe youtube, sau se poate duce la curs si acolo poate o sa fie acceptat ca si solista

| natalysunny a răspuns:

Am aproape aceas problema, si oricat te-ai chnui vine de la sine seste voia lui dumnezeu poti sa pui cate filmulete pe youtube daca cel de sus nu te lasa insa dac ai noroc si te si rogi sunt convinsa ca poti ajunge si u si ea puteti face o trupa succes mult va pup:**