| gabriela_9172 a întrebat:

am o problemasad mama mea nu ma lasa sa imi cumpar o chitara nu stiu de cesadsi mie imi place foarte mult sa cant si dansezhappysi nu stiu cum sa o conving ca eu imi doresc acea chitara foarte mult. Daca sunteti draguti da-timi o idee.Va rog! Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| quake a răspuns:

Daca unul dintre ei este plecat in strainatate.asa cum e zi in cazul meu. profita sh cere parintelui plecat la telefon in fiecare zi sau de fiecare data acelasi lucru
crede-ma la mine a functionat.
bine ca mama m-a pus sa aleg intre chitara sh tell tuch-screen
am ales tellu pentru ca la mine ECRAnul nu se mai deschide.

daca pentru tine e un hobby e bine.
fiecare are nevoie de asa ceva mai ales daca esti dependenta de calculator.tongue
daca nu.
este o meserie dar e bine sa te ai gandesti si la altcevatongue
dai fundita?

1 răspuns:
| BoMbeRmEn a răspuns:

Incearca sa te dai bine pe langa ea : o ajuti prin casa la curatenie prin bucatarie petreceti mai mult timp impreuna o mai rogi fierbinte cand vezi ca e in toane bune...altceva nu cred ca ai putea face...sau daca nu incearca sa economisesti tu big grin