| RocketQueen31 a întrebat:

Are cineva idee cum pot sa o conving pe mama sa-mi ia chitara electria de ziua mea, care este peste mai putin de o luna? stiu deja sa cant la acustica si chiar imi doresc mult sa fac acest pas, dar ea nu a fost niciodata cu rock-u' si mereu zice ca nu vrea sa ajung sa ma droghez ca un rocker sau altele. pls, dati-mi idei!

Răspuns Câştigător
| FiTzOSsu a răspuns:

Nu stiu zi ca ai talent ca o sa ajungi un mare chitarist si daca nu te ajuta acum sa iti cumpere cand o sa fi vedeta nu o sa o ajuti laughing zi si u sa iti ia asta e visul tau sa ai chitara sa canti asa te exprimi u si zi ca nu toata lumea e la fel si sa nu ai mai bage pe totii in acceias oala ca u esti diferit si iti vezi de treaba ta doar canti nu stiu ce sa zic roag-o si tu... sper ca te-am mai alinat suferinta si te duci iar la ea sa o rogi Bafta in actiunea chitara happy

1 răspuns:
| Adi132002 a răspuns:

Pai iai putea arata cu adevarat ca iti place sa canti de ziua mamei si sai dedici o melodie de rock mamei tale