| D3utzaD3d3 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cum pot adauga prieteni pe YouTube?

Funda!love struck

3 răspunsuri:
| DubiDubiDuba a răspuns:

Pai intri pe canalul persoanei cu care vrei sa devii prietena si deasupra informatiilor de profil(unde scrie mai mare Profil) o sa vezi poza utilizatorului in format mai mare si in dreptul pozei scrie numele utilizatorului, "abonati-va", " Adaugati ca prieten" si inca doua chestii. Bineinteles ca dai click pe adaugati ca prieten si pe urma astepti pana iti da accept. Sper ca ai inteleshappy

| DubiDubiDuba a răspuns:

Hey! Sunt mihaela. Pai atunci daca vrei sa gasesti anumite persoane trebuie sa stii numele utilizatorului sau daca e vreo vedeta ii scrii numele in casuta de cautare si sigur o sa iti apara canalul oficial al acesteia. Daca vrei al unor persoane asa pe care nu le cunosti dar vrei sa ai mai multi prieteni intri si tu pe un video si dai click pe numele utilizatorilor de la comentarii. Daca nu vroiai sa stii asta te rog sa imi spui concret ce vrei sa faci, doar asa te pot ajuta.

| D3utzaD3d3 explică:

Mihaela m'ai ajutat, dar pe mine ma intereseaza unde gasesc personaele respective, intelegi?
Dar mersi oricum kiss