| Kushina a întrebat:

am o intrebare:cum imi pot "separa" contul de Google+ de cel de Youtube?

4 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Nu poti! YouTube a fost cumparat de compania Google in 2005-2006 si de atunci orice cont de Google+ este si cont de YouTube, dar poti sa faci mai multe canale pe contul tau de YouTube, dand la "canalele mele..." asa poti avea mai multe canale doar ca fiecare canal v-a avea o mica pagina Google+ unde poti sa postezi anunturi despre canalul tau fara sa mai faci un VideoClip si sa spui toate cele. Sper ca te-am ajutat!

| justyoung9 a răspuns:

Nu le poti separa, deoarece ele lucreaza cu acelasi server, aceeasi baza de date. Poti doar sa pui adrese de e-mail diferite si parole diferite.

| Kushina explică (pentru justyoung9):

Am mai facut asta acum un anwinking nu mai stiu cum, dar am reusit si acum nu mai stiu sad

| justyoung9 a răspuns (pentru Kushina):

In cazul in care ai uitat parolele, le poti solicita cu ajutorul optiunii "am uitat parola" si in felul acesta recapeti conectarea prin conturi diferite, cu adrese de mail diferite, cum am zis