| mariacool a întrebat:

am o mare problema! eu am ipod touch si am facut un jailbreak si l-am facut gresit... sad mi-au disparut multe iconite:app store, calculator, video, muzica. cam atat dar mi-au ramas jocurile...nu stiu ce sa fac sunt disperata va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| trafikantu a răspuns:

Da.

10 răspunsuri:
| trafikantu a răspuns:

Belea, da`i restore factory si ti`l face cum era din fabrica. Undeva la optiuni.

| mariacool explică (pentru trafikantu):

Daca dau restore o sa imi ramana jocurile?

| mariacool explică (pentru trafikantu):

Hello acum nu mai raspunzi eu nu prea le am cu tehnologia... daca dau restore imi raman jocurile?!

| trafikantu a răspuns (pentru mariacool):

Nu, daca au fost instalate de tine manual. daca sunt din fabrica, da.

Imi pare rau pentru jocurile tale, dar eu zic, ca recuperarea iphonului e mai importanta.

| mariacool explică (pentru trafikantu):

Cum adica din fabrica?

| mariacool explică (pentru trafikantu):

Manual adica din appstore?

| mariacool explică (pentru trafikantu):

Si cum adica din fabrica?

| mariacool explică (pentru trafikantu):

Cum adica din fabrica?!

| mariacool explică (pentru trafikantu):

Haide zi nu stiu ce sa fac cum adica din fabrica

| trafikantu a răspuns (pentru mariacool):

Da.