| anonim_4396 a întrebat:

am un prieten care vrea sa-i faca o surpriza iubitei lui si vrea sai cante o melodie dar nu stie ce melodie, nici eu nu stiu. Sa fie mai romantica melodia dar nici asa lenta sa nu adoarma. Fundita pentru cea mai buna melodielaughing

3 răspunsuri:
| ?????????? a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=YKLdd9ZfMvY
nu e in romana dar ar putea sa eu dedice sau asa ceva:)):))

| Bibbu a răspuns:

Pai, depinde cum vrea sa o cante. O canta la un instrument el insusi sau din voce acompaniat de o formatie?