| anonim_4396 a întrebat:

Doreste cineva sa cumpere 2 bilete la concertul Slayer - 4 iunie la Arenele Romane? Pret minim/bilet.Am castigat biletele la concursul prima tv - buletin de prima, dar nu am cum sa ajung la concert fiind luni.
Doresc sa le vand cuiva care vrea sa mearga la acest concert, la un pret accesibil.Persoanele interesate le rog sa imi lase un mesaj si vom lua legatura pentru a va inmana biletele.

4 răspunsuri:
| Norvegianul a răspuns:

Eu am deja bilet, dar pe 4 iunie cand e concertul este sarbatoare si este liber, deci probabil te poti duce thinking Daca nu gasesti aici cumparator incearca pe metalhead.ro

| RazzyFUnik a răspuns (pentru Norvegianul):

Salut
Multumesc pentru sfat. Am postat si acolo anuntul.
Eu nici nu voi fi in Bucuresti in acele zile, asa ca oricum ar fi nu ma pot duce. Daca ai pe cineva care vrea sa cumpere bilete sau auzi pe cineva ramand profund dator.

Multumesc si iti doresc o duminica placuta

| Norvegianul a răspuns (pentru RazzyFUnik):

O sa incerc sa dau de cineva care nu mai are bilet din cercul meu de prieteni, desi cam toti avem. S-ar putea sa-ti raspunda cineva pe metalhead, mie mi-au raspuns cand am avut nevoie. Iti doresc si tie o duminica placuta.

| Scar_Karav_1982 a răspuns:

Daca nu gasesti pe nimeni le iau eu mocatongue bafta!