| Nutzjj a întrebat:

Stie cineva daca se pot cumpăra bilete la concertul Iulianei beregoi de pe 8 iunie de la arenele romane cu plata la livrare? Sau de oriunde altundeva dar să nu plătesc cu cardul.
La arenele romane exista casă de bilete?
Dacă da pot cumpăra de acolo bilet la acel concert?

Răspuns Câştigător
| Lidia09 a răspuns:

Și când te gândești că acest copilaș a vrut doar să știe cum să facă rost de un bilet la concertul Iulianei Beregoi, dar în schimb la răspuns a primit o mare conversație între Lidia și Simpatic despre toate și despre totlaughing

15 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

La modul general uite ce ne spune pe iabilet.ro

Biletele se pot cumpăra în format fizic în toată țara din magazinele Flanco, magazinul Muzica, de la Hard Rock Cafe, Club Quantic și de pe cele 1500 Stații de Plată SelfPay

https://www. iabilet.ro/puncte-de-vanzare/

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, biletele nu se vand cu plata la livrare, se pot cumpara online sau direct de la Arena care le vinde, dar numai cu buletinul in mana, sa demonstrezi ca ai PESTE 18 ani, dar riscul este sa nu mai gasesti bilete cand mergi la spectacol, daca s-au vandut toate online.
Biletele trebuiesc cumparate de taticul tau, online sau direct la casa de bilete, iar la concert, trebuie sa intre alaturi de tine, ca sa dovedeasca ca este parintele care te insoteste la concert, ca altfel nu poti intra.

| Nutzjj explică (pentru Violleta2022):

Pai eu le voi cumpăra cu mama

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iti dai seama ca pana atunci se epuizeaza stocul si numai gasesti nicaieri bilete, sau daca are cineva de vanzare vor fi la preturi astronomice, cel mai bine cumpăra l acum, de ce nu vrei sa il iei cu cardul? Daca astepti pana in iunie numai gasesti nicaieri bilete sau gasesti la pret triplu.

| Nutzjj explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pentru că imi este frică de atacuri cibernetice

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Nutzjj):

E na, o prostie, te uiti la toate tîmpeniile date la televizor.

| Nutzjj explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mama mea chiar a pățit asta, i-au fost furați banii din cont (2000 de lei)

| Lidia09 a răspuns:

Luați-mi și mie un bilet cinevalaughing

| Simpatic a răspuns (pentru Lidia09):

Frumoasa este, dar de unde apar aceste moldovence care azi fac video si chatwinking si maine sunt vedete?
nu de alta dar astazi ajung vedete toti si toate notoriile, doar pentru ca au devenit virali pe net cu piesele lor
dar "viralitatea" vine prin feedbackul si vizualizari primite de la necunoscatori nu de la critici si cunoscatori avizati in domeniu...
eu zic ca in muzica, ar fi trebuit sa conteze scoala in domeniu pe care ai facut-o si sa dai probe si examene ca sa devii star, eu asa zic ca ar fi fost corect! adica sa te recomande "vocea si talentul" nu numarul de fani de 12 ani care primesc internet gratuit de la vecini!
astfel nu am mai avea "artisti" precum domnul gheboasa in peisaj!

| Lidia09 a răspuns (pentru Simpatic):

Și eu sunt moldoveancă. Nu o ador, nu-i sunt fană. Am glumit în legătură cu biletul la concert, nu vreau să mă duc acolo și să-mi răcnească toți copiii în urechihappy. Făcând chat și video-uri, story/tiktok-uri, promovări, ei fac bani (este cea mai ușoară metodă). Și Iuliana are o voce destul de frumoasă. Nu-i ascult piesele, dar am auzit de piesa ei nouă "pas cu pas" mi-a plăcut. Și "Antante" unde cântă cu sora ei tot e făină că-i despre fetehee hee, mărog are un vibe așa cool. Nu sunt eu cu muzica română că nu toate îmi plac, mai mult engleze ascult.

| Simpatic a răspuns (pentru Lidia09):

Are republica moldova asta niste femei mai frumoase decat romancilewinking
si tu tot moldoveanca de peste prut? nu din piatra neamt!?winking
desi sunt declarat hater al moldovenilor care au parte de promovare excesiva in Romania, insa o piesa pe care o ador spune asa printre altele:
"Vara cu Jimi Hendrix, toamna cu Miles Davis"winking

ты как мед

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Lidia09):

Tatalaughing mare

| Lidia09 a răspuns (pentru Simpatic):

Îmi pare rău de băiatul din clip. N-ar trebui să judeci moldovencele, că-s femei de treabă. Aș comenta mult referitor la acest clip, dar ar ieși ca și cum n-aș comenta de loc așa că prefer să nu o fac.
Ты обо мне?

| Simpatic a răspuns (pentru Lidia09):

Nu judec femeile din moldova, am zis ca ma deranjeaza oarecum ca sunt promovati foarte mult la noi in tara cantareti si cantarete din Moldova, de parca noi nu avem cantareti buni.
in rest am avut destui cunoscuti din rep. moldova, majoritatea da erau super de treaba!

| Lidia09 a răspuns (pentru Simpatic):

Serios? Sunt așa promovate? Dar nu prea sunt cântărețe aici în Moldova. În România oricum sunt mai mulți și care cântă mai bine. Romania e mai marehappy

| Lidia09 a răspuns (pentru Lidia09):

Și când te gândești că acest copilaș a vrut doar să știe cum să facă rost de un bilet la concertul Iulianei Beregoi, dar în schimb la răspuns a primit o mare conversație între Lidia și Simpatic despre toate și despre totlaughing