| MonyMoniq a întrebat:

as vrea niste melodii triste! sad Pentru ca m-am despartit pentru totdeauna de prieten! crying dau funda!

Răspuns Câştigător
| Ellena123 a răspuns:

Liric-Nu mai suntem impreuna
Sofia-Vei ramane in gandul meu
eu pe acestea le ascult cand sunt trista :*

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, nu trebuie să fi tristă, gândeşte-te pe lumea aceasta câte persoane au probleme, şi eu trec la momentul de faţă prin multe doar că am un zâmbet, chiar dacă în spatele lui se ascund multe, fi veselă şi lasă trecutul, prezentul contează.
Te pup, noapte bună!

| MonyMoniq explică (pentru Brâncuşi):

Multumesc pentru sfat! :*

| AlleAlllexandra a răspuns:

Bambi -Doare ca ne am pierdut
BAMBI - IMI CANT IUBIREA

| Zedechia a răspuns:

Servus! Rapa este un cantec destul de trist.Cred ca are sa iti placa!