| andrushk50 a întrebat:

Buna TPU! As vrea sa ma lansez in muzica la fel cum s-a lansat si Nicole Cherry, dar nu stiu cum sa fac... unde sa merg ....Please, Help!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa ai o pila pe undeva sau foarte multi bani

| LoLiPoP101 a răspuns:

Trebuie sa te lanseze cineva

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Intreab-o pe Nicole Cherry =]]]]]]]

| DyDyy23 a răspuns:

Nu trebuie sa mergi nicaieri daca vrei sa te lansezi in muzica incearca sa faci un videoclip cu tine cantand sau sa te duci intr-un show sa canti.Trebuie sa faci ceva extraordinari ca sa devii cunoscuta.Incearca sa colaborezi cu un cantaret faimos. Sper ta te-am ajutat un pic

| genoveva123 a răspuns:

Buna!
ca sa ajunji mai sus faci un videoclpi cu tine cantand si il postezi pe youtube
Acolo te vede cineva si te lanseaza
Asa cred ca a facut si Nicole Cherry!winking
funda?