| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb cat poate costa un intrumental, beat pentru o piesa rap, hip hop, macar asa aproximativ! Pace

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Depinde, pe unele site'uri poti cumpara cu 50 euro, non - exclusive ( adica il poti cumpara si face rap dar si eu si Ion, Maria etc ) sau se mai numeste leasing sau la peste 100 euro exclusive ( l-ai cumparat, doar al tau e ). Chiar depinde, sunt si anumiti youtubes care fac beats pe cash, chiar intrebasem unu' si mi-a spus 40 euro.
Bineinteles il vrei exclusive, doar al tau si sa fie si bun, cel putin 100 euro.

| anonim_4396 explică (pentru N0xEterniS):

Merci de raspuns!

1 răspuns: