| fearlessss a întrebat:

Aveti idee daca Dragonu ak47 sau Chimie vor face vreun concert prin Rm.Valcea?

Răspuns Câştigător
| Razor4free a răspuns:

Nu se face. C.T.C. (de acolo face parte Dragonu AK47) nu face anul asta nicaieri concert si Chimie a fost un zvon ca ar fi facut concert pe 12 mai la Bucuresti.

| Krokodil a răspuns (pentru Razor4free):

Dragonu nu face parte din ctc.

| Razor4free a răspuns (pentru Krokodil):

Ba da. Uita-te pe Wikipedia.

| Krokodil a răspuns (pentru Razor4free):

Omu`,serios.ia si cauta mai bine si ai sa vezi ca nu face.
dragonu face parte din specii cu chimie.

| fearlessss explică (pentru Krokodil):

Scuze ca intervin.dar specii era de mult.Cauta interviurile lui dragonu care s-a certat cu chimie (dragonu prin cedry2k a resuit sa se lase de droguri)si au luat`o pe alt drumbig grin

| Razor4free a răspuns (pentru fearlessss):

Pardon, e din Haarp Cord. L-am confundat cu Deliric 1 laughing

| fearlessss explică (pentru Razor4free):

Mi-am dat seama ca ai confundat laughing Nui nic

7 răspunsuri:
| St_Tedy_1974 a răspuns:

Nu cred...