| fearlessss a întrebat:

Buna TPU
Exista vreun site pe internet in care sa spuna fix zilele, orele si locul concertelor de rap.Adica,eu de mult vreau sa merg la un concert Dragonu sau Chimie, dar nu stiu niciodata cand si unde sunt.Stiu ca o sa fie pe 2 iunie.dar de unde pot sa aflu si alte date de concerte? Nu neaparat doar dragonu si chimie...cam orice rapper (ma rog,Parazitii,Bug, Vescan, Nimeni altu),
Va roog funda! p.s :Credeti ca vor veni si prin Rm.Valcea?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare formatie are site-ul sau unde da informatiile. Nu vei gasi un site pentru toate.

| fearlessss explică (pentru anonim_4396):

Stii site-ul la vreunul dintre Dragonu, Chimie sau Nimeni Altu? Si mersi de raspuns happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar poti cauta tu. Scrii: formatia "X", program (sau concerte) si iti apar mai multe variante.