| Oltean_Andrei_1990 a întrebat:

, Cant la chitara electroacustica de 3 ani. Ma descurc bine si am reusit sa can piese de la Guns Roses, Pink Floyd... As vrea sa cant electric. Ce chitara electrica imi recomandati? Vrea o chitara buna nici prea ieftina nici prea scumpa.
Dau funda!

3 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Care-i bugetul pe care eşti dispus să-l cheltui pe o chitară?

| Woodenpints91 a răspuns:

Http://guitarshop.ro/chitara-electrica-epiphone-les-paul-lp100_p1741.html

Cred că asta ar fi o opţiune destul de ok...dar vezi ce mai spun şi alţii.