| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU? Care chitara e mai buna pe care se poate si zdrangani si canta cu ciupituri si muzica clasica? acustica sau clasica?

Răspuns Câştigător
| YrYn3l a răspuns:

Eu iti recomand chitara clasica. Eu am si acustica si electrica si folk si mai multe dar nu se compara cu cea clasica niciuna. Poti face pe ea o gramada de lucruri cu putin antrenament. Ia-o mai intai pe cea clasica si nu vei regreta apoi poti strange bani in timp si pentru una acustica.

1 răspuns:
| Thunderstruck a răspuns:

Depinde ce vrei tu, eu as alege clasica, pentru singurul motiv ca imi place enorm sa fac shredding pe ea.