| Petrus_Emanuel-Mihai_1988 a întrebat:

Buna TPU. Caut o melodie pe numelei ei Dragostea Din Tei insa nu cea de O - Zone inainte de ei era cantata de altcineva, era un video vechi cu barbat cu barba era si in varsta insa nu mai stiu formatia. Cum ii zice?
Cum se numeste cantaretul ce are un cantec pe numele lui A be he ceva de genu e si are 50 ani inca mai canta da nu mai stiu cum zice in versuri dar daca imi vine in minte v-o zic din ea.

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Singurul cu barba alba e Azis

| Petrus_Emanuel-Mihai_1988 explică (pentru aditimus):

Mi-am amintit acea piesa cantata de cel care v-am zis in versuri suna asa : Arow now a be he now ceva de genu