| fumsipraf a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa VUNK si despre melodiile acesteia? dar despre atmosfera pe care o creeaza la concerte?

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu ascult trupa din prezent si nici melodiile lor nu-mi plac.La concertele lor n-am fost, deci nu pot sa-mi dau cu parerea.Nici ei nu mai sunt ca-nainte...

| reirei1999 a răspuns:

Mie mi se pare o trupa faina, atmosfera incendiara si melodii frumoase...

| xDony a răspuns:

O trupa excelenta, iar despre concerte cred ca-ti dai seama?

| fumsipraf explică (pentru xDony):

Daa e cea mai tare trupa, pacat ca nu e atat de cunoscuta. daca ar scoate un album si in engleza ar putea ajunge si in America, dar melodiile pe care le canta in romana transmit foare multa emotie

| xDony a răspuns (pentru fumsipraf):

Pai cei bun, nu e apreciat la noi din pacatesad