| Deeutza_8515 a întrebat:

Buna TPU:* Cine imi poate da multe sheets pentru virtual piano?:* pleasee..am nevoie urgent... mai ales de michael jacksonhappy mersi... FUNDITA pentru cele mai multe!

2 răspunsuri:
| Zoshii a răspuns:

Faza e ca nu iti pot raspunde la intrebare, dar vreau sa iti multumesc pentru ca pur si simplu ai cultura generala si stii cum se scrie michael jackson ....nu ca ..asta http://www.tpu.ro/......t-de-an_1/

| Deeutza_8515 explică (pentru Zoshii):

Auci! Naspa...si de fapt si rusine..pentru ca oricine trebuie sa stie cum se scrie Michael Jackson pentru ca e considerat o legenda.Deci RUSINEhappy A si mersihappy apreciez!