| glamorousgirl a întrebat:

Buna,TPU! cine stie cum se face un alt playlist pe youtube...please..funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jos sub melodie găsești "adăugați la"-->"Introduceți o nouă listă"

| glamorousgirl explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult, dar nu stii cum sa sterg melodia din playlist? dupa asta iti dau funda

| anonim_4396 a răspuns (pentru glamorousgirl):

Sus în partea dreaptă găsești imaginea contului tău, dai click, îți apare un șir de liste(apreciate, favorite, în curs de așteptare, și pe cele care le-ai creat tu) dai click(afișați lista) pe cea care conține melodia care vrei să o ștergi, apoi "redați-le pe toate", în timp ce melodia "rulează" dai pe "x"-ul din caseta care reprezintă melodia respetivă. În caz că nu înțelegi ceva, dă-mi un mesaj, și te ajut(mai bine).