| xXveronikXx a întrebat:

stie cineva cum se sterge un playlist de youtube? scuzati categoria!

2 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Pai intri in playlistul respectiv dai EDIT PLAYLIST dupa care la melodia respectiva bifezi casuta care ii corespunde. Sus deasupra la prima melodie din playlist apesi ACTIONS si iti da 3 variante si o bifezi pe a treia [remove videos from playlist] si gata apoi dai SAVE. Sper ca te-am ajutathappy

| msilvia a răspuns:

Dai la playlists---->manage--->edit-->si in dreapta undeva mai jos scrie si delete playlist happy