| malina1111 a întrebat:

Cum pot face vocea mai buna? Eu visez sa devin vedeta neaparat si chiar imi doresc sa invat sa cant! macar la un instrument!

Răspuns Câştigător
| AnnelizeLove a răspuns:

Buna. Vrei sa ai o voce mai buna, nu? Pai, prima data trebuie sa iti gasesti un profesor care sa te ajute la diferite invataturi... iti trebuie ceva munca pentru a stii sa canti. Apoi ca vocea ta sa devina mai buna, trebuie sa eviti sa o folosesti foarte des, sa tipi sau sa vorbesti intruna. Trebuie sa mananci foarte multe fructe, asta te va ajuta si sa ai un corp sanatos, sa eviti racelile sau guturaiul si mai ales sa mananci miere. Exista unele fructe uleioase care iti pot dauna vocea, dar nici sa le eviti nu e bine.
Sper ca am fost de ajutor, mult noroc in implinirea visului tau.