| anyanyanukuflory a întrebat:

Imi place foarte mult sa cant si cred ca am talent mult. Stiu ca ar trebui sa cant la un instrument, dar nu prea doresc. Cum fac? Chiar vreau sa fiu vedeta!

6 răspunsuri:
| mmmmmmmmmmmm a răspuns:

Incearca sa compui o melodie sa te filmezi cand canti si sa o bagi pe youtube sa vezi ce parere au ceilalti despre cum canti sper ca ti-am fost de folos FUNDA:*

| Veverixxu a răspuns:

Du`te la romanii au talent! Poate ai ceva sanse!

| blackangel_7400 a răspuns:

Du-te la canto şi acolo o să te ajute un profesor cu vocea şi paralel învaţă să cînţi la un insrument te va ajuta în crieră.

| VreauMacaroane a răspuns:

Ce pacat pentru tine. nu te mai poti duce la romanii au talent. Fuga la canto!

| Lavinnia a răspuns:

Http://vimeo.com/16701932 inainte sa-ti doresti sa fii vedeta, uita-te la asta;)) si daca vrei sa fii cantareata, nu trebuie sa canti la vreun instrument. eu fac chitara doar pentru ca ma ajuta sa inteleg mai bine lectiile de canto, dar vedete precum rihnna, emily osment, kesha si multe altele nu canta la niciun instrument.

| anyanyanukuflory explică:

Pai, faza e ca am uitat sa mentionez ca am fost la canto unde cantam,, O broscuta sta pe lac", asa ca am renuntat. Dar oricum multumesc pentru raspunsuri! Pwp :*