| thestyle a întrebat:

Buna TPU... dati-mi si mie va rog niste liste cu melodii triste de despartire.
sau statusuri, ceva sfaturi cum sa fac sa o uit...
(tocmai m-am despartit astazi)
dau funda
multumesc

4 răspunsuri:
| abcde12345 a răspuns:

Albumul One-X de la three days grace

| Taterz a răspuns:

In loc sa stai sa-ti plangi de mila, pe piese de cantat la vene cu lama, mai bine cauta-ti o activitate. Cum crezi ca o sa te ajute sa te tot gandesti in continuare la ea? Tine-ti creierul ocupat cu altceva. In cel mai rau caz, gandeste-te la toate defectele ei si asa n-o sa iti mai arda sa te gandesti la ea. La unii functioneaza.

| thestyle explică (pentru Taterz):

Multumesc mult...ai dreptate
dar as vrea ceva cu care sa o fac si eu sa simta acelasi lucru ca mine

| Taterz a răspuns (pentru thestyle):

Singurul mod in care o s-o faci sa simta acelasi lucru ca si tine, este daca-i demonstrezi ca a facut o prostie, ca te-a lasat. Bineinteles, asta nu presupune s-o suni si s-o bati la cap, sa-i explici tu. Trebuie sa-si dea ea seama de asta. Arata-i ca esti indiferent... Indiferenta doare cel mai tare.