| ImMoW9 a întrebat:

Dau funda pentru cele mai multe formatii rock death, metal. Sa fie multe happy. Mersi

Răspuns Câştigător
| king4aday a răspuns:

Ce nu este este acolo? Sunt toate formatiile de pe mapamond. Poti cauta si dupa gen. Dar daca iti este lene, uite cateva nume: Grave, Master, Obituary, Suffocation, Atheist, Immolation, Vader, Nile, At The Gates, Sarcofago, Unleashed, Death, Sinister, Deicide... etc.

4 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Behemoth!

| ImMoW9 explică:

laughing)) scuze dar nu sunt deloc ce am cerut laughing + ca am cerut numele formatiei...

| Teooooooo a răspuns:

Vezi cine a venit la Rock The City anul asta.winking