| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp caut o melodie si nu pot sa o gasesc. Melodia de care vorbesc este melodia de la finalul acestui video https://www.youtube.com/watch?v=pFIlp363sY0 Nu stiu daca este o melodie completa sau daca doar atat este, ceea ce stiu sigur e ca este o melodie facuta special pentru finalul acestui videoclip si mai multor videoclipuri tot ale acestei persoane. Vreau neaparat sa o am, dar nu stiu de unde sa o descarc, imi place foarte mult melodia si chiar o vreau la mine in telefon, dar nu o gasesc. La un moment dat o gasisem, dar nu am putut sa o descarc, dar acum nu mai stiu unde am gasit-o prima data si ma gandeam ca voi poate stiti. Ma puteti ajuta cu un link de unde sa o descarc?

3 răspunsuri:
| DragoStefaN a răspuns:

Scrie in descrierea clipului ca a fost facuta de Dave pe care il gasesti aici: https://www.youtube.com/user/davedays

| Mayhem666 a răspuns (pentru DragoStefaN):

Am cautat pe canalul lui de youtube, dar nu am gasit nici acolo, data trecuta cand l-am gasit, l-am gasit intr-un link pus de Jaclyn Gleen (fata din videoclipul de l-am lasat acolo cu intrebarea), dar acum nu il mai gasesc, am cautat de am innebunit, si tot nu l-am gasit.

| DragoStefaN a răspuns (pentru Mayhem666):

Trmite un mesaj lui Dave pe youtube si intreaba de melodia aia unde o are, mai mult ca sigur te va ajuta!