| anonim_4396 a întrebat:

Deci : eu am voce dar nu pot ajunge la note foarte inalte sau prea joase (Cred ca asta e timbru alto sau vocea a 2-a, nu stiu sigur :-s ) Ok. Vreau sa va rog ( pe cine se pricepe ) sa-mi recomandati niste melodii potrivite pentru mine, preferabil in engleza.
Treaba e ca o sa cant la serbarea scolii, iar anul trecut am cantat Celin Dion-My heart will go on ( "titanicul" ) si am ridicat sala in picioare. As vrea ca si anul acesta sa fac o impresie buna.
Multumesc anticipat kiss Funda

1 răspuns:
| JustMusic2972 a răspuns:

Lara Fabian - Adagio; I've Cried Enough
Colbie Caillat - Bubbly
Laura Pausini - La Solitudine