| LoveMeForMe a întrebat:

Buna TPU :3
Imi place sa cant. Ma cam pricep [parerea mea]. Numai ca am o problema cu vocea mea. Nu pot sa i-au notele inalte. Am cantat odata Adelle-Rolling in the deep si la refren, la partea aceea mai sus, vocea se transforma intruna subtire si nu pot tine pasul. Nu vreau sa i-au lecti de canto sau porcarii dintrastea.
Ce melodii imi recomandati sa cant cand sunt singura acasa [ca sa nu bubuie la cineva urechile laughing ]? Ceva cu note mai jos please :3
Multumesc x

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

"ca sa nu bubuie la cineva urechile", "intruna subtire", "i-au lecti de canto". Lasa cantatul si invata sa vorbesti.

| Thunderstruck a răspuns:

Nu-ti trebuie lectii de canto, iti trebuie lectii de limba romana.

| LoveMeForMe explică (pentru Thunderstruck):

Hm, scuza-ma?! Chiar nu am observat ca m-am exprimat gresit si da, stiu romana mai intai invata tu, si apoi invat si eu.

| Thunderstruck a răspuns (pentru LoveMeForMe):

Semnele de punctuatie te contrazic...

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Sunt o groază de melodii "cu note mai jos". Dar nu mă pune să dau exemple, că nu-mi vin acum în minte.

| Принцэса a răspuns:

Incearca The big big bang sau kristina si nu nu da sau ceva de genul Miley Cirys ca are cintece cu tonuri joase cel putin pe mine m-a ajutat.big grin