| HermioneLove a întrebat:

Deci mie imi place foarte mult sa cant.Si cand sunt singura acasa dau muzica tare si incep sa cant si sa dansez prin camera laughing [nu radeti laughing ] Cateva prietene m-au auzit si au spus ca am voce foarte buna doar ca ar mai trebuii sa exersez.Ma gandeam sa ma inscriu la Romanii au talent|(sezon 4).Dar inca nu am vorbit cu nimeni despre asta si nu stiu ce ar spune.Imi este rusine de colegii de la scoala, ca ar rade de mine si daca as trece mai departe sad Nu am mai fost la nici un concurs pana acum si sunt destul de timida.Nu stiu daca sa ma duc sau nu.De mult tot simt ca muzica este viata mea si ca nu trece zi in care sa nu cant doar ca sunt speriata de esec si nu stiu ce sa fac! crying Va rog sa ma ajutati crying Dar va rog fara raspunsuri date la misto crying

7 răspunsuri:
| DeathlyScream a răspuns:

Buna.Inainte de a te decide sa mergi la un concurs ar trebui sa te inregistrezi si sa vezi daca tie iti suna bine si daca iti place cum canti sa te apuci sa-ti lucrezi vocea si sa ceri si parerea celorlalti, cum ar fi familia sau prietenii. Sper ca te-am ajutat, multa bafta:*

| ioana21S a răspuns:

Sau pe facebook!

| ioana21S a răspuns:

Buna...happy
Eu te sfatuiesc sa pui un clip pe youtube (privat) sa vezi daca merge treaba ..si daca da te duci la Romanii au talent. Bafta!

| TimeeaBtrx a răspuns:

Ar rebui ca pana la inceperea sezonului 4 sa gasesti pe cineva care se pricepe in domeniu, si sa iti dea el cateva repere, ce ai de schimbat, si daca merita sa incerci...din moment ce eu nu te-am auzit nu pot sa dau cu parerea

| Thewitcher a răspuns:

Posteaza o inregistrare cu tine cantand pa youtube, si vezi cum merge.Incearca sa canti pe la concursuri mici.Si daca chiar ai talent si scapi de emotii, bafta la romanii au talent

| lahme a răspuns:

Ar fi bine sa mergi la canto pentru a te perfectiona. apoi o sa fi mai sigura pe tine.

| Elena_Madalina_1998_XTqh a răspuns:

cere mai multe pareri si daca ai incredere in tine, poti sa incerci. eu sper sa treci peste emotii si peste nesiguranta si daca participi, eu iti tin pumnii!