| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Din nou revin la voi big grin.Deci vreau sa fac un videclip din imagini la o piesa de 9:39 min. si vreau sa pun imagini iar imaginile sa se miste cat de cat dupa beat, ca se schimbe cum vreau eu, si sa nu se vada in ceata(adica cu ``purici``).Ce program imi recomandati.Am muvee reveal, dar nu imi place cum lucreaza.Dau fundal.

3 răspunsuri:
| KHABUL a răspuns (pentru Sihastrul):

Tu stii ce inseamna `` a se misca dupa beat`` daca nu stiti nu raspundeti oameni buni

| StephyMonster a răspuns:

Sony Vegas Pro 11