| Antoniu007 a întrebat:

Dupa voi care este cel mai bun cantaret sau cea mai buna cantareata din lume? Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| DolceKiss a răspuns:

Justin Bieber si Selena GomeZ, cred...cel puțin mie imi plac

| IoanaDia a răspuns (pentru DolceKiss):

Nu mai vreau sa traiesc pe planeta aceasta.
Justin bieber si selena gomez? serios?
Atunci Nirvana, Michael Jackson, Adele, etc. ei ce sunt?
Urasc ca fac parte din aceasta generatie de copii innebuniti dupa Biberon si One nu stiu cum. oh go on

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Freddie Mercury, Tarja Turunen si Amy Lee

| JustYourHeroine a răspuns:

Adele, Avril Lavigne si nu in cele din urma Lana Del Rey.

| MeridaOcean a răspuns:

Amy Lee, Lady Gaga si Michael Jackson.

| IubescRapidBucuresti a răspuns:

Parera mea singurul roman care cred ca are Factorul X este Stefan Banica Junior
deoarece a unplut Sala Palatului din Bucuresti 4 zile la rand

| Deyaforyou a răspuns:

Depinde,mie imi plac multe cantarete/cantareti buni, de la Monroe pana la Adele si de la Michael Jackson pana la Andrei Leonte. big grin

| CiberNetiKanGeL a răspuns:

Cea mai buna cantareata este Adele dupa mine...iar cel mai bun cantaret a fost Michael Jackson... fundita?

| ThePerfictionIsADream a răspuns (pentru CiberNetiKanGeL):

Adele este cantareata mea favorita...iar cantaret cristi minculescu