| CurcubeuAlbNegru a întrebat:

TPU! Spuneti-mi si mie un cantaret din Romania care credeti ca arata bine ( pentru fete ) si o cantareata din Romania ( pentru baieti ). Astept cat mai multe raspunsuri. big grin

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Daca e cantaret nu conteaza cum arata, conteaza cum canta straight face

| CurcubeuAlbNegru explică (pentru CautNume):

Stiu, dar fiecare suntem atrasi de cate o vedeta. Si te rog sa nu mai raspunzi daca esti in afara subiectului. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru CurcubeuAlbNegru):

Nu, nu suntem decat daca suntem superficiali. Un artist il apreciezi pentru ce face, nu pentru cum arata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... cred ca cei de la Sunrise Inc. happy

| ellaells a răspuns:

Cristi Duleswinking