| VisezCuOchiiDeschisi a întrebat:

E o melodie care presupun ca e o boua. O caut de ceva timp. Nu stiu videoclipul, insa am retinut ateva versuri" Atinge marea si-o sa vezi... Simte extazia/distractie"(Mai mult franturi) E cantata de o femeie (vocea asemenatoare Andreei Balan) e foarte draguta. Presupun ca e hit. Va rog, ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| myhaelutzza a răspuns:

Addictive Elements ft. Mr Sax & Shyana -seara ta?

| VisezCuOchiiDeschisi explică (pentru myhaelutzza):

Era ceva de genul :"Lasa fetele in pace, simte distractia, atinge marea si-o sa vezi." nu mai stiu laughing)

| myhaelutzza a răspuns:

Aa, nu stiu sad imi pare rau, sper sa o gasesti.