| Metal4thew a întrebat:

Eu cu niste prieteni ne-am facut o trupa si tot cautam un nume. Daca mi-ati putea sugera niste nume ar fi misto big grin (cantam rock/metal/hardcore)

Răspuns Câştigător
| 9George2 a răspuns:

1. Burning Delirium
2. Fire Flood
3. Elephant Priest
4. Alien Warlord
5. Cactus X-Zone
6. Zen Dawn
7. Ice Mindwrapper
8. Bitch Trip
9. Demon Travelers
10. Gas Tree
12. Blank Riot
13. Atomic Feast
15. Super 69
etc...

Cea mai buna metoda de a gasi un nume in cazul in care nu ai inspiratie: Scrii pe foi de hartie cate un adjectiv si un substantiv (in engleza, ofc) si le pui intr-un bol fiecare (unul pentru substantive si altul pentru adjective ( or whatever... ). Rezultatul o sa fie spectaculos laughing)

| Metal4thew explică (pentru 9George2):

Mersi big grin mai astept alte raspunsuri, daca nu imi plac fundawinking

15 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Cred a veti avea niste melodii superbe daca nici idee de-un nume n-aveti.

| Metal4thew explică (pentru CautNume):

Doamne omule de abia ne-am apucat. nu avem melodii inca straight face

| Blagandrey a răspuns:

BKL = Biscuiti Ku Lapte ( Arata mai bine cu K)
PPC = Poate Pica Ceva

Astea sunt 4fun.
Acid Zone
Deadly Rain
Bekondril (m-am gandit ca niste cuvinte stalcite merg ). Nu stiu daca e bun ceva de aici dar sper ca te-am distrat cu primele daca nu te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 prăjini sau Pletal octopus.

| Vans a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te bă laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vans):

Caracatița pletoasă.Un nume bun.

| Vans a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi dacă n-are plete?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vans):

Undeva tot are. happy

| Vans a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe picioare...

| Neberius13 a răspuns:

Downtown Harlots. cu placere

| 9George2 a răspuns:

Psychosomatic Constipation rolling on the floor

(sursa: 2&1/2 men)