| melisa83300_1533 a întrebat:

Imi plac foarte mult melodiile de la reclame si nu stiu cum se numescsad. Cine stie cum se numesc macar unele dintre ele? Cine imi poate spune cele mai multe melodii si reclama de la care sunt, FUNDA obligatoriu!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Mie imi place melodia de la reclama la Orange Jason Mratz-I'm yours si imi placeau si cele dinainte unde foloseau mai mult melodii de la Mika cum ar fi We are golden sau Good gone girl.
Mai este o reclama la o marca de masini parca unde se aude melodia lui Cristian Sanda - Fii curios, sau cea de la Bake Rolls The Mood Project - We got it good
De la Vodafone Brenda Lee - Bring me sunshine si Johnny Cash - We'll meet again.
De la Nescafe Katrina and The Waves - Walking on sunshine
Sunt multe, dar astea imi plac mai mult...

| melisa83300_1533 explică (pentru Bondarel99):

Multumesc foarte mult! Acum nu o sa mai trebuiasca sa ascult melodiile astea doar la televizor! laughing